Team

Schoolleider

 

Naam: Nieke Hendriks               

Functie: Schoolleider

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: nieke.hendriks@pioniervelserbroek.nl

 

IB: intern begeleider

Naam: Sylvia van Blanken

Functie: Intern Begeleider

Aanwezig: maandag, donderdag en vrijdag

e-mail: sylvia.vanblanken@pioniervelserbroek.nl

 

Leerkrachten in alfabetische volgorde

 

Naam: Kitty van den Berg

Functie: Leerkracht groep 5

Aanwezig: maandag, dinsdag en woensdag

e-mail: kitty.vandenberg@OPOIJMOND.NL

 

 Naam: Nicole van Bourgonje

Functie: Leerkracht groep 6 en ICT coördinator

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: nicole.vanbourgonje@pioniervelserbroek.nl

 

Naam: Saskia van Dijk

Functie: Vakdocent gym

Aanwezig: maandag

e-mail: saskia.jansen@OPOIJMOND.NL

 

Naam: Fenny Eikendal

Functie: Leerkracht groep 7

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: fenny.eikendal@pioniervelserbroek.nl

 

Naam: Wilma Fris

Functie: Leerkracht groep 8

Aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: wilma.fris@pioniervelserbroek.nl

 

Naam : Nancy Heimering

Functie: Leerkracht groep 8

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

e- mail: nancy.heimering@pioniervelserbroek.nl

 

Naam : Ellen Kleijn

Functie: Leerkracht groep 4

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e- mail: ellen.kleijn@pioniervelserbroek.nl

 

Naam: Maartje Kuijpers

Functie: Leerkracht groep 1/2 B

Aanwezig: maandag, dinsdag  en woensdag

e-mail: maartje. kuijpers@pioniervelserbroek.nl

 

Naam: John Kuijs

Functie: leerkracht groep 6

Aanwezig: maandag en dinsdag

e- mail: john.kuijs@opoijmond.nl

 

 

Naam: Gerry Moeke

Functie: Leerkracht groep 7,4 en 5

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: gerry.moeke@pioniervelserbroek.nl

 

 

Naam: Bibiche Prommenschenckel

Functie: Leerkracht groep 1/2 

Aanwezig: 

maandag, donderdag en vrijdag

e-mail: bibiche.prommenschenckel@OPOIJMOND.NL

 

Naam: Elsa van der Schee

Functie: Leerkracht groep 3

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag om de week, donderdag en vrijdag

e-mail: elsa.van der schee@pioniervelserbroek.nl

 

Naam: Karin Weber

Functie: Leerkracht groep 1/2 A

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: karin.weber@pioniervelserbroek.nl

 

Ondersteunend personeel

Naam: Jacqueline Aberkrom

Functie: onderwijs assistent

Aanwezig: dinsdag en vrijdag

e-mail: jacquline.aberkrom@OPOIJMOND.NL

 

 

Naam: Hetty Peters

Functie: onderwijs assistent

Aanwezig: dinsdag

e-mail: hetty.peters@pioniervelserbroek.nl
 

Naam: Monique Spaanderman

Functie: administratie

Aanwezig: dinsdag

e-mail: monique.spaanderman@pioniervelserbroek.nl

 

Naam: Tim Notenboom

Functie: conciërge

Aanwezig: maandagochtend en vrijdagochtend

e- mail: tim.notenboom@opoijmond.nl