Bijna vakantie
Nog net iets meer dan één week te gaan en dan is het schooljaar 2024-2025 voorbij. De zomervakantie staat voor de deur en de laatste dingen op school worden afgerond. volgende week donderdag is de allerlaatste schooldag voor de leerlingen in het schooljaar 2024-2025.
Vanmorgen was ons Pionier Paradise Zomerfeest dat met de hulp van heel veel ouders en andere familie een groot feest is geworden. Hoe heerlijk scheen de zon tijdens ons tropische feest, hoe vrolijk zag iedereen eruit! De Hawaï ketting die iedereen bij binnenkomst kreeg maakte het geheel nog vrolijker! Binnen en buiten waren spel, muziek, denk, foto, en knutselactiviteiten. Even chillen op de kussen met een lekker muziekje kon ook gewoon. Rondlopen en kijken wat je allemaal kon kiezen, niets moest, alles mocht naar eigen keuze. Hoe heerlijk is zo’n dag op school. Om beurten per groep op de enorme stormbaan die door een ouder voor ons geregeld was. Een lekker bakje popcorn scheppen, limonade uit een kokosnoot die je mee naar huis mocht nemen en tot slot een lekker koud ijsje!
Wat hebben we met elkaar, leerlingen, ouders en team een fantastisch Zomerfeest gehad. Zonder alle hulp was dat niet gelukt, daarom; Dank voor ieders hulp en inzet!! Samen maken en zijn we De Pionier!!
Sponsorloop Schoolplein
Wat was het opeens warm op de vrijdagmiddag van de sponsorloop! En toch….. hebben de leerlingen zich enorm ingezet!! Het was ontzettend fijn om zoveel aanmoediging en belangstelling te hebben voor onze dappere lopers. Er waren blije gezichten, er werd gelachen, er werd enthousiast gerend en gewandeld. De gezichten werden al roder, slokjes water en nat maken van het gezicht bleek echt nodig. Het eindsignaal kwam voor een aantal leerlingen te vroeg en zij wilden écht nog een rondje doen!
De sponsorloop heeft het prachtige bedrag van € 3957,95 opgebracht!!
Héél veel dank aan onze leerlingen die zich zo hebben ingezet om sponsoren te vinden. Héél veel dank aan alle sponsoren die zo gul gegeven hebben om de realisatie van ons schoolplein vanuit de wensen van de leerlingen weer een stukje dichter bij te brengen!
En nu aan ’t werk voor ons Schoolplein
Wat fantastisch dat er zoveel geld is ingezameld voor het schoolplein! Natuurlijk is dat budget- technisch heel fijn maar wat minstens zo fijn is is de betrokkenheid die dit toont bij de aanleg van het nieuwe plein.
In de laatste weken voor de zomer is iedereen natuurlijk heel druk (en ook beste een beetje moe) waardoor we hebben besloten te wachten met de aanleg tot het nieuwe schooljaar. Op zondag 7 september maken we een start door het verwijderen van tegels en kunstgras.
Op maandag 8 september komt het bedrijf Kuuk samen met ouders en met scholieren van Bouwmensen starten met bouwen. Bouwmensen in een leer- werkplek voor mbo-ers die de bouw in willen. Zij komen met metselaars en timmermannen. Daarnaast is de hulp van ouders ook heel erg welkom. We horen graag wie er op welke dag beschikbaar is zodat we goed met Kuuk kunnen overleggen hoe we deze hulp in kunnen zetten.
Ben je handig en lijkt het je leuk om te helpen, laat dan weten welke dag/dagen je kunt. We hebben hulp nodig van zondag 7 september tot en met vrijdag 12 september. Mogelijk dat er nog uitloop nodig is naar de week erna. Je kunt dit doorgeven aan de leerkracht van je kind d.m.v. het opsteken van een handje in Parro. Het Parro bericht volgt later en inteken is mogelijk per dag.
Ondertussen zijn we ook bezig met het aanvragen van subsidies voor het schoolplein. Hiervoor zou het mooi zijn om in contact te komen met ouders die lid zijn van een Rotary Club, Lions Club of Tafelronde. Mocht jij die ouder zijn? Neem dan contact op met de eigen leerkracht of met Thea.
Schoolkamp en musical
Het is alweer voorbij, het schoolkamp van groep 8. Wat hebben zij genoten tijdens deze drie dagen. Het weer was wisselend, zon, regen en harde wind om tegenin te fietsen op de boulevard van Wijk aan Zee. Een kampvuur met een spannend verhaal en korte nachten, want wie gaat er nu naar kamp om te slapen?
Op de terugweg nog een ijsje en dan……….toch ook wel weer fijn om thuis te zijn en het tekort aan slaap in te halen.
Het laatste stukje van het schooljaar staat voor groep 8 in het teken van de musical.
maandagmiddag 7 juli voeren ze deze op voor de andere leerlingen. Dinsdag 8 jullie voor hun familie.
Dan is ook het officiële afscheid voor hen van de basisschool.
Woensdag 9 juli zwaaien we hen met alle leerlingen uit.
Afscheid
Na ruim 7 jaar bij ons op school te hebben gewerkt neemt juf Bibiche afscheid. Zij is onlangs verhuisd en heeft er voor gekozen op een school dichter bij huis te gaan werken. Juf Bibiche heeft bij ons op school in diverse groepen gewerkt, van de kleuters tot en met groep 6. Zij heeft de leerlingen en collega’s geïnspireerd en gestimuleerd voor het lezen van mooie boeken en heeft zich daarbij ook steeds ingezet voor de schoolbibliotheek, de Kinderboekenweek en de kleedjesmarkt.
Juf Wendy is 3 jaar geleden als zij-instromer bij ons op school gekomen, heeft hier haar studie doorlopen, haar diploma gehaald en als gediplomeerd leerkracht voor de groep gestaan. Zij wil graag op diverse plekken ervaring opdoen en heeft daarom de keuze gemaakt na de zomer op een andere IJmare school aan het werk te gaan.
Natuurlijk vinden we het jammer dat we deze twee fijne juffen uit moeten zwaaien, maar….. we wensen hen uiteraard ook heel veel plezier en succes op hun nieuwe werkplek!!
Juf Wilma was al met prepensioen. Toch heeft zij het afgelopen jaar met veel plezier op de woensdagochtenden in groep 1/2A gewerkt. Wie weet zien we haar zo af en toe nog eens terug?
Ook juf Wilma wensen we veel plezier met alle vrije tijd om van te genieten.
Juf Semra is na de herfstvakantie ten behoeve van de vacature voor een tevoren afgesproken periode tot uiterlijk de zomervakantie bij ons gekomen. Juf Semra werkt ook nog op een andere school.
Zij neemt donderdag 10 juli afscheid van de kleuters van 1/2A. Het was heel fijn dat zij zolang in de groep kon zijn.
Wat nemen we mee na de vakantie?
Het is fijn om met de materialen uit je eigen etui te kunnen werken. Daarom vragen we de leerlingen na de vakantie het volgende mee te nemen:
Groep 3 en 4
Een gevuld etui (die in het laatje past) met: puntenslijper (met opvangbakje), stiften, kleurpotloden, gum, schaar, lijm, plakstift.
Groep 5 tm 8
Een gevuld etui (die in het laatje past) met: puntenslijper (met opvangbakje), gum, schaar, lijm, plakstift, gekleurde pennen, stiften, kleurpotloden, stabilo schrijfpen, extra blauwe pen
Voor gebruik op school is er voor iedere leerling van groep 3 t/m 8 een Chromebook. Wij vragen iedereen t.b.v. het gebruiksgemak zelf een muis en vanuit hygiënisch oogpunt een koptelefoon (geen oortjes maar een echte koptelefoon) mee te nemen.
Leerkrachten 2025-2026
Afgelopen maandag zijn de leerlingen en ouders geïnformeerd over de groepsbezetting van komend schooljaar. Voor de volledigheid hieronder nogmaals het overzicht.
Groep | maandag | dinsdag | woensdag | donderdag | vrijdag |
1/2A | Karin | Karin | Karin | Tahnee | Karin |
1/2B | Tanja | Tanja | Tanja | Tanja | Tanja |
3 | Nicole | Nicole/Femke* | Nicole | Femke | Nicole |
4 | Femke | Femke/Robien* | Robien | Robien | Robien |
5 | Tahnee | Rachelle | Rachelle | Rachelle | Tahnee |
6 | Esli | Esli | Esli | Esli | Esli |
7 | Janneke Kim* | Janneke Kim* | Janneke Kim* | Nancy (Janneke) | Janneke |
8 | Nancy | Nancy | Sylvia | Sylvia | Sylvia |
Voetbalkamp
In de zomervakantie organiseert Sportfever weer een voetbalkamp 2 daagse voor kinderen vanaf 6 jaar tot 13 jaar. Sportfever vind het belangrijk dat kinderen minder tijd achter de tv of computer doorbrengen en in beweging komen. Tijdens ons kamp leren de kinderen nieuwe moves en vele voetbalskills. Ook kinderen die niet op voetbal zitten kunnen kennismaken met de sport.
De school met de meeste aanmeldingen ontvangt een gratis clinic van Sportfever op de locatie.

Fijne vakantie!
Donderdagmiddag 10 juli om 14.30 uur begint de zomervakantie. Denk er ajb aan alle persoonlijke eigendommen mee naar huis te nemen (bekers, bakjes, jassen, gymspullen en tassen)
Maandag 25 augustus zwaaien de schooldeuren weer open voor een mooi nieuw schooljaar!
Actieve, enthousiaste ouder gezocht!
Na de vakantie kan de ouderraad weer wat versterking gebruiken. Een enthousiaste ouder als voorzitter en een lid om te helpen bij de voorbereiding en uitvoering van diverse activiteiten.
Neem bij interesse ajb contact op met de leden van de OuderRaad, de leerkrachten of kom een keer een overleg van de OuderRaad meemaken.
Volgt u De Pionier al via Instagram? Onze activiteiten zijn in woord en beeld te volgen.

Vakantierooster 2025-2026
Het vakantierooster voor 2025-2026 is vastgesteld.
Het overzicht van de studiedagen volgt in een volgende Nieuwsbrief en t.z.t. in de jaarkalender
Herfstvakantie | 18-10-2025 | 26-10-2025 |
Kerstvakantie | 20-12-2025 | 4-1-2026 |
Voorjaarsvakantie | 21-2-2026 | 1-3-2026 |
Goede Vrijdag | 3-4-2026 | 3-4-2026 |
Tweede Paasdag | 6-4-2026 | 6-4-2026 |
Meivakantie | 25-4-2026 | 10-5-2026 |
Bevrijdingsdag | 5-5-2026 | 5-5-2026 |
Hemelvaartsdag + vrijdag erna | 14-5-2026 | 15-5-2026 |
Pinksteren | 25-5-2026 | 25-5-2026 |
Zomervakantie | 5-7-2026 | 16-8-2026 |
Studiedagen 2025-2026
17-10-2025 |
26-11-2025 |
05-01-2026 |
17-03-2026 |
03-07-2026 |
Agenda
Woensdag 2 juli | Leerkrachtendag / Themafeest “Tropisch” |
Vrijdag 4 juli | Portfolio’s mee naar huis |
Maandag 7 juli | Generale repetitie musical groep 8 voor de leerlingen van de andere groepen |
Dinsdag 8 juli | Laatste dag groep 8; MUSICAL |
Woensdag 9 juli | Uitvegen groep 8 |
Donderdag 10 juli | Laatste schooldag leerlingen groep 1 t/m 7 |
Vrijdag 11 juli | Laatste dag team, afsluiting schooljaar, voorbereiden nieuwe schooljaar |
Zomervakantie: t/m 24 augustus 2025 |
Bereikbaarheid school in de vakantie
In de laatste week van de zomervakantie is de school weer telefonisch bereikbaar en is het team weer aanwezig. De mail wordt in de vakantie slechts beperkt gelezen.
Ziekmelden/afwezig
Bij ziekmelding of afwezig zijn verzoeken we u vriendelijk tussen 8.00 en 8.30 uur naar school te bellen.
IJmare !
IJmare is de naam van de stichting waar onze school onderdeel van is.